PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034623}

Światło, którego nie widać

All the Light We Cannot See
6,8 6 381
ocen
6,8 10 1 6381
Światło, którego nie widać
powrót do forum serialu Światło, którego nie widać

Z fantastycznej książki zrobili bardzo kiepski serial, który zatracił emocje i napięcie, tak świetnie opisane w książce. Pozmieniana treść zatraca cały sens i urok.
Nie uratował tego nawet mega utalentowany Louis Hofmann.
Wybór aktorki do roli niewidomej dziewczyny nie mógł być gorszy. Ani przez sekundę nie uwierzyłam, że nie widzi, bo na każdego z kim rozmawia gapi się jak każdy widzący człowiek, praktycznie PATRZĄC mu w oczy!
Czekałam na ten film, a bardzo się rozczarowałam.

Isabel22

Ona naprawdę nie widzi. Nie każda osoba niewidząca, lub niedowidząca przewraca bezwiednie oczami. Czasami takie osoby widzą lekko światło i to sprawia że wyglądają jakby widzieli. Zanim napisze się taki komentarz radzę pogrzebać w Internecie. Znalezienie tej informacji zajęło mi raptem parę minut

ocenił(a) serial na 2
kasia_grzegorzek

Kurcze, zwracam honor, sprawdziłam i rzeczywiście jest niewidoma. Mimo wszystko strasznie mnie drażniła w tym filmie i mi tam nie pasowała.

Isabel22

Spoko, jeszcze nie czytałam książki i pewnie dlatego nie miałam konkretnych oczekiwań

Isabel22

Tak naprawdę aktorka grająca Marie ma achromatopsję i jest osobą słabowidzącą, a nie niewidomą. Więc te odczucia mogły być uzasadnione. Osoby słabowidzące funkcjonują zupełnie inaczej niż osoby niewidome. I zgadzam się z tym, że osoby niewidome raczej nie patrzą w oczy rozmówcy bo po prostu nie ma to dla nich znaczenia.

magda_196

Nieprawda, wszystko zalezy od tego czy taka osoba straciłą wzrok czy urodziła się niewidoma. Ktoś kto stracił wzrok w dorosłym życiu zawsze będzie się patrzył w stronę rozmowcy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones