Emily w Paryżu
powrót do forum 1 sezonu

Przerysowany

ocenił(a) serial na 5

Właśnie skończyłam. Zapowiadał się nieźle, mimo mocno przerysowanych zachowań francuskich bohaterów. Jednak w momencie, gdy Emily i kucharz za bardzo do siebie przylgnęli, pomimo że on miał świetną dziewczynę, która chciała wspomagać jego przy zakupie restauracji oraz wspomagała Emily w odnalezieniu się w Paryżu - zaczęłam czuć niesmak. Szczególnie wobec tego typa. Na cholerę był ze swoją dziewczyną i mącił w głowie Emily? Mógł z nią zerwać. Więc wcale go nie polubiłam i raczej uznałam za żenującego dupka. I za to duży minus.
Kolejny minus to teatralne chamstwo ze strony szefowej wobec Emily, irracjonalnie rozciągnięte przez cały sezon i już nużące pod koniec. I mimo świetnie zagranej roli - było to na dłuższą metę męczące.

Natomiast dużym plusem jest piękna i przyciągająca Lily Collins. Dobrze się na nią patrzy. Oprócz tego ładne kolory, ujęcia i scenografia.

Serial miał potencjał, a zakończył się jak tandetne romansidło bez zasad. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones