James Newton Howard

7,7
11 058 ocen muzyki
powrót do forum osoby James Newton Howard

Z jakich to filmów? Dzwoni mi, ale w złym kościele.
http://www.filmmusic.pl/images/artykuly/hunger/jnh_1.ogg
http://www.filmmusic.pl/images/artykuly/hunger/jnh_2.ogg

balech

Może byś tak sam rozwiązywał konkursy, zamiast zlecać robotę innym?

DagnaMara

A dlaczego?

balech

Bo to nie fair, ja siedzę dwa dni i oglądam te wszystkie filmy, wsłuchując się w ścieżkę dźwiękową, a ty sobie wejdziesz na Filmweb i to cała twoja praca... gratuluję.

DagnaMara

Dziewczyno 2 dni JNH słucham;) I nie mogę rozkminić-moje podejrzenia (King Kong, Salt, Tłumaczka, Jestem legendą) nie wypaliły, Batmany znam na pamięć, filmy Shyamalana też. To zróbmy tak- jak minie termin konkursu podaj mi tytuły tych utworów, zwłaszcza pierwszy przypadł mi do gustu. Po terminie chyba nie będziesz miała oporów i mnie oświecisz.

balech

Spokojnie, po terminie cię "oświecę" ;) Mogę tylko podpowiedzieć, że to z filmu, w którym tylko muzyka trzymała jako taki poziom.

DagnaMara

I teraz już jasne czemu nie mogłem odnaleźc rozwiązania - drugi utwór jest z filmu, którego nie oglądałem,a sam soundtrack nie zapadl mi w pamięc.
Jest to Green Lantern (We´re Going To Fly No ), akurat ten utwór jest niezły.

balech

Wiesz, że ja też nie mogłam tego "rozkimać", wszystkie moje podejrzenia okazały się nietrafne, pierwszy fragment rozgryzłam po prawie dwóch dniach, a ten drugi dopiero na YT, kiedy się już prawie poddałam, bo wszystkie filmy, których klimat mi pasował nie były trafne, a Green Lantern też nie oglądałam.

balech

Ten drugi też znalazłam ale pierwszy nadal nie wiem. Może ktoś napisać co to?

kkjeanne

Ok, znalazłam. Nieważne już pytanie :)

kkjeanne

A ja nadal znaleźć nie mogę...

Kajal

Też mam. 8D Ale to trochę wredne ukryć ten fragment w środku 7 minutowej melodii. ;x

balech

Też biorę udział i cały czas słucham wszystkich piosenek. Niektóre filmy znam, więc coś tam rozgryzłam, ale nie do końca.

Kajal

I jak poszło?

balech

I jak poszło?

DagnaMara

Nie rozgryzłem tej drugiej, nie miałem czasu na to; pewnie z filmu, którego nie oglądałem.

balech

1. Ostatni władca wiatru.
2. Green Lantern.

P.S. Wygrałam :)

DagnaMara

Gratulacje:) Jedyny film Shyamalana, którego nie oglądałem i akurat z niego muzyka;) A ktory to dokładnie kawałek?

balech

Tzn. on leciał, kiedy Aang walczył z żołnierzami ognia, kiedy ten cały książę uwolnił go z niewoli, ale tytułu nie znam. Ogólnie film porażka.

DagnaMara

;) Chodziło mi, który to utwór:)

balech

Fragment 1, o to ci chodzi? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones