Cody Fern

7,9
2 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cody Fern

Jest taki intrygujący i pociągający w tej roli, że zara popuszcze

_beetlejuice

Zmysłowy, a zarazem zdradziecki niczym wąż. I ta wyniosłość na twarzy! Uwielbiam takie postaci.

N00NA

https://www.youtube.com/watch?v=BZewu5neI40

_beetlejuice

Ach *-*. Szkoda, że z Venable tylko krótki fragment był, bo tę scenę chyba ze trzy razy oglądałam. Te napięcie i ten seks w powietrzu! No shipowałabym xD.

Jak się skończy sezon to chyba sama coś skleję :D. Pora zostawić Thranduila w spokoju xD.

N00NA

Świetna była ta scena. Jeszcze podobało mi się ta z Mallory, kiedy Michael stał nad nią i mówił, że każdy ma "mroczne miejsca" ;D

_beetlejuice

Jest gejem.

JungleJ

A dobrze, że mówisz bo własnie miałam do niego dzwonic zeby zaprosic go na kolacje

_beetlejuice

Bardzo proszę. Zadzwoń i zaproś zawsze możecie zostać przyjaciółmi.

JungleJ

Skąd ta pewność, że nim jest?

xena_4

Jest filmik na youtube- on i jego chłopak.

JungleJ

jego (prawdopopodobnie nadal) obecnym chłopakiem jest Eric Smith. Jest sporo ich zdjęć w internecie. Sam Cody nigdy nie potwierdził swojej orientacji seksualnej więc można przypuszczać że jest homo lub biseksualistą.

JungleJ

Niestety coś tak czułam że może być gejem, po samych zdjęciach nawet

Claudia_9513

Dlaczego niestety? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
piotr_poranek

A co ci obrzydza w człowieku którego nawet nie znasz? - Czy w jakakolwiek sposób skrzywdził cie gej że teraz masz do nich taki stosunek?

_beetlejuice

Mam nadzieje ze daleko zajdzie, bo naprawde dobry aktor.

_beetlejuice

Ja normalnie dostałam jakiejś obsesji, i wyszukuję ciągle informacji, i oglądam wszystko w czym gra xd Tylko, że jeszcze nie ma za dużo o nim w sieci, i nie grał w za wielu produkcjach, ale nie mogę się doczekać aż zagra. Za jakiś tydzień będzie można go zobaczyć w nowym sezonie House of cards.

Karolina_Olewniczak

właśnie z jego powodu zacznę oglądać House of Cards hahaha tak samo jak z jego powodu obejrzałam American Crime Story :D

saintnatalia

Mi Michael Langdon zastąpił fascynację kreacjami przystojnych aktorów z poprzednich sezonów, czyli Matta Bomera i Cheyenne Jacksona.

_beetlejuice

Niby Antychryst, a jednak perfekcyjnie pasowałby do roli Lestata de Lioncourta z kronik Anne Rice. No po prostu wypisz wymaluj, jakby wyszedł mi z głowy. Ponoć planowali jakiś film/serial na motywach kronik, to byłoby genialne gdyby temu młodzikowi powierzyli rolę Lestata. Nie wiem czy ktoś się orientuje, ale tak w wielkim skrócie - taki tam wampirzy markiz zachowuje się jak wizja antychrysta w AHS :D widać, z kogo brali przykład, ktoś się tam naczytał Rice jak nic :D
Pierwszy raz obejrzę z wielką chęcią cały sezon ponownie, tylko dla tej jego mordki. Co za magnetyzm. Ostatni raz widzialam taki w Gwiezdnych Wrotach z 1994 kiedy Jaye Davidson zagrał boga Ra.

Volterra

Nie , raczej nie pasowal by do roli Lestata , Cruz byl najlepszy , gra z wieksza charyzma , Cody jest za lagodny ale za to seksowny , moze bardziej do serialowej seri , moze nawet cos podobnego zrobia , w koncu Cody przyciaga widzow a widzowie to kasa :)

_beetlejuice

girl, same...

jest niemożliwie przystojny. od zawsze uważałam że Australijczycy są najseksowniejsi i gdybym miała wykonać prezentację która ma poprzeć tą tezę Cody Fern zostałby wymieniony jako argument nr 1. po raz pierwszy zobaczyłam go w American Crime Story: Zabójstwo Versace i od tamtego czasu mam na jego punkcie ogromną obsesję. gwiżdżę na to czy w prawdziwym życiu jest gejem czy nie. he's hot AF - robi mi się gorąco od samego patrzenia na niego i tylko to się liczy.

isobel

piąteczka

isobel

High five, Sista ! Również uważam, że Australiczycy są najbardziej atrakcyjną rasą na świecie ! A Cody Fern w swoich naturalnych włosach często bardzo mi przypomina Michaela Hutchence'a z INXS, choć wiadomo, że ma dużo delikatniejsze rysy twarzy :)

_beetlejuice

O jej wstrzymaj się ;)

buterfly

za pozno

_beetlejuice

Też tak myślałem ;) - A tak na serio to zagrał świetne, co do wyglądu to się już nie wypowiem ;)

buterfly

Też tak uważam. Oglądałam z nim kilka filmów i w każdym z nich zagrał inaczej, co bardzo mi się podoba. A to, że jest przystojny to już inna broszka ;D

użytkownik usunięty
_beetlejuice

Przecież Szatan powinien być pociągający - więc tu się aktor spisał na medal :)

Też tak uważam przecież taka postać, nie powinna być nijaka :) - Swoją drogą uważam że pasowałby, na nowego Lestata do ''Kroniki Wampirów''.

użytkownik usunięty
buterfly

A wiesz, że nawet w trakcie oglądania AHS też mi to wpadło do głowy? On z tymi długimi włosami i zimnymi oczami faktycznie miał coś "wampirycznego" :)

Dokładnie zresztą nie jesteśmy w tych opiniach odpodobnieni :) - Inni fani ''Kroniki wampirów'', też uważają że były idealny cóż mam tylko nadzieje że to się spełni ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Byłoby fajnie :)

Oj tak ;) - Nie mam tylko pomysłu, kto mógłby zagrać Louisa ;)

użytkownik usunięty
buterfly

No Brada Pitta trudno będzie pobić (ilekroć czytam Kroniki, to postać Louisa juz zawsze będzie mieć jego twarz :))

Zgodzę się że będzie trudno pobić, mam jednak nadzieje że znajdą aktora co charyzmą się chociaż zbliży ;)

buterfly

Nie jestem jedyną, której to przyszło do głowy ;) ♡

MagdalenaEnglund

Jedynie co z nim mi chodzi po głowie to aby zagrał Lestata w planowych Kronikach Wampirów ;)

buterfly

Byłoby świetnie ♡

_beetlejuice

Ja najpierw obejrzałam "AHS: 1984" I już tam nieźle mnie podniecił, gdyż mam fetysz na facetów w ejtisowym klimacie, jak młodzi Panowie z Duran Duran, ale jak zaczęłam oglądać "AHS: Apocalypse", to pisząc delikatnie - też omal nie spuściłam się z podniecenia na jego widok :D Ach, gdyby wynaleziono maszynę do klonowania i można by sobie to sklonować, to byłoby pięknie ♡

_beetlejuice

Uspokój się bo zostawiasz za sobą śluz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones