PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838709}

Raya i ostatni smok

Raya and the Last Dragon
7,2 25 890
ocen
7,2 10 1 25890
6,8 18
ocen krytyków
Raya i ostatni smok
powrót do forum filmu Raya i ostatni smok

ZAWIEDZIONY ;(

ocenił(a) film na 6

Bajka przereklamowana:/
Niestety zwiastuny dużo lepsze jak cały film.Spodziewałem się po nich sporego WOW a tu kiszka.
Do Vaiany sie nie umywa, nie wspominając już o innych hitach pokroju "Coco", "W głowie się nie mieści" itp itd.
Tylko dla samej grafiki można obejrzeć bo ładnie wykonany. Żarty nie śmieszą taki trochę nijaki, sama historia banalna, przewidywalna, mało wciągająca. Ogólnie odniosłem wrażenie, że taki film trochę zrobiony "na siłę" bez większego pomysłu. Zerżnięty z innych bajek, a juz zwłaszcza główna bohaterka zbytnio podobna do Vaiany.
Młodszej widowni się spodoba, ale ja lubię oglądać animacje (nawet bardzo lubię ) a ta na pewno nie jest zrobiona również z myślą o rodzicach.
Ode mnie naciągane 6/10

silnor3ki

Dla mnie to ta animacja ma podobny schemat co Moana. Wymienili tylko postacie i dubbing na Azjatów i dodali smoki. To oczywiste, że Raya nie umywa się do Coco czy Zootopii, nie mniej jednak dało się to obejrzeć, fanom filmów animowanych nie sprawi zawodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones