PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877751}

Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes
6,7 33 432
oceny
6,7 10 1 33432
6,0 21
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży

Film był nudnawy, mało ciekawy, słabo zagrany i wali od niego na kilometr niskim budżetem i tandetą. Skąd taka wysoka ocena?

ocenił(a) film na 6
Veital

same igrzyska śmierci rzeczywiście wypadły beznadziejnie, ale trzeci akt jest naprawdę niezły - gdyby tylko to był rozbudowany, samodzielny film...

ocenił(a) film na 8
Veital

Z d**y, albo film się większości podobał. Pogódź się z tym.

logan_slupsk

Co nie znaczy iż większość ma rację.

ocenił(a) film na 8
mariooks1945

Większość zawsze ma rację. Obudź się. Będzie Ci lepiej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
logan_slupsk

A film jest na prawdę dobry w porównaniu do "gówna" w poprzednich częściach.

logan_slupsk

może i ma, ale:
1. Próbka jest za mała
2. Obecnie największy wpływ na Hollywood mają mniejszości.
3. W Arabii Saudyjskiej dominującą religią jest Islam. Czy ukamienowanie geja w tym kraju jest czymś słusznym bo większość tam uważa to za właściwe?

Podsumowując, twój argument nawet na kilometr nie zbliża się do rzeczywistości.

Pozdrawiam cieplutko

logan_slupsk

xxxxxxxxxxD

ocenił(a) film na 3
mariooks1945

Otóż to

Veital

Bo to film dla niewyrobionej i niewymagającej widowni that's why.

ocenił(a) film na 8
mariooks1945

A oceny na filmwebie pokażesz? Bo wnioskuję że pewno należysz to tej widowni wymagającej i wyrobionej.

ocenił(a) film na 7
Veital

Bo oglądają go ludzie, którzy czytali książkę i są fanami tego uniwersum :/
Ja mam mieszane odczucia, a jednak uważam, że film był spoko. I powinni go rozbić na dwie części i pewnie by mu to na dobre wyszło, bo wiele wątków ucięto, a wiele spłycono. Nie mniej, nie jest to zły film w swojej kategorii.

ocenił(a) film na 7
kiran

Książka o wiele lepsza i brakowało mi kilku scen z wersji papierowej, ale... nie jest źle. Uważam, że lepsze byłoby gdyby podzielili na części i skupili się na większej ilości detali, ale podejrzewam, że nie mieli aż tylu pieniędzy i pewności, żeby na nowo tworzyć serię filmów jak z igrzyskami. Mimo zmian dalej fabuła jest logiczna, jest ok :)

ocenił(a) film na 7
angela98

Zgadzam się! Książka była zdecydowanie lepsza. Z filmu wycieli za dużo rzeczy i rozbicie go na dwie części pewnie pozwoliłoby lepiej przedstawić motywy Snowa (bo w sumie nie są one d końca jasne), ale najważniejsze rzeczy jedna udało się pokazać i aktorzy też dali radę, muzyka super, więc zaliczam do seansów udanych :D
Choć przyznaję: miałam MOCNO mieszane uczucia na początku ^^"

ocenił(a) film na 10
angela98

This^^

ocenił(a) film na 10
kiran

Takkk mogliby podzielić film na dwie części. Wtedy by uchwycili całą książkę i może by nie pozmieniali

ocenił(a) film na 3
Veital

brak napięcia, ciekawych postaci i zaciekawienia widza. czuć było niski budżet w znacznej części filmu tkwili w tych dwóch czy trzech pomieszczeniach. długie i nudne.

Veital

racja. nuda, próba kopiowania dobrze już zagranej postaci, marne efekty, słaby scenariusz, nic się kupy nie trzyma. Już lepiej obejrzeć ponownie oryginał.

ocenił(a) film na 3
RadoslawKamil

Interesująca telenowela, tylko końca nie mogłem się doczekać. Chyba jeden plus za muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones